Novinky

1.Mistrák Vestec doma prohra 1:3

01.09.2020 19:00
Dorý dne 30.8.2020 jsme odedáli 1. mistrovský zápas proti TJ Viktoria Vestec : sestava:  brankář : Patrik Machek, obrana: Plachý František,Macháček Matěj,Novák Jiří,Plachý Antonín, záloha : Pudil Petr,Pešta Matěj,Dembélé Alexis,Timofte Jan útok : Barták David, Macháček Šimon náhradníci: Kuba Štěpán,Špánek Ondra,Moudrý Petr,Novotný Jan,Matoušek Antonín,Mrázková Johana úvod byl opatrný a soupeř měl lehce navrh, ve 24 minutě kopal tresný kop z cca 25 metrů a střelou pod břevno dal uvodní gól do naší sítě. Ve 30  .minutě již bylo vyrovnáno kdy přihrávkou Alexe na Petra Moudrého, který...

Přátelské utkání Votice 25.08.2020

25.08.2020 20:56
Dne 25.08.2020 jsme odehráli přátelské utkání s SK Votice. Byla to naše premiéra na velkém hřišti a zároveń generálka před prvním mistrovským zápasem, a jak to dopadlo se dozvíte již tradičně v odkaze níže. Děkuji S pozdravem Dušan, Michal   Přátelské utkání Votice 25.08.2020.pdf (130785)

SOUSTŘEDĚNÍ MAXÍK PLAVY 8. - 15.8.2020

23.08.2020 09:54
SOUSTŘEDĚNÍ MAXÍK PLAVY 8-15.8.2020  Zdravím všechny,  posílám průřez soustředěním a jeho zhodnocení. Aktivní odkaz viz níže.  Hezký den. S pozdravem Dušan, Michal     Soustředění PLAVY.pdf (609089)

Potvrzení účasti na Práteláku Votice 25.8 od 15:00

18.08.2020 19:28
Ahoj všem hráčům a rodičům Pravidelné tréninky Pondělí , Středa , Čtvrtek od 17:00 - 18:30  sraz na Tatranu 16:45 máme domluvený přátelský zápas  ve Voticích , dne 25.8.2020 od  15:00   sraz 14:15 na Tatranu  a odjezd  prosím o potvrzení účasti na přátelské utkání do zítra na tréninku nebo SMS Dušan 724 624 530  Odjezd auty tak kdo muže tak at se hlásí Díky Dušan