Dorý dne 30.8.2020 jsme odedáli 1. mistrovský zápas proti TJ Viktoria Vestec :

obrana: Plachý František,Macháček Matěj,Novák Jiří,Plachý Antonín,

záloha : Pudil Petr,Pešta Matěj,Dembélé Alexis,Timofte Jan

útok : Barták David, Macháček Šimon

náhradníci: Kuba Štěpán,Špánek Ondra,Moudrý Petr,Novotný Jan,Matoušek Antonín,Mrázková Johana

úvod byl opatrný a soupeř měl lehce navrh, ve 24 minutě kopal tresný kop z cca 25 metrů a střelou pod břevno dal uvodní gól do naší sítě. Ve 30  .minutě již bylo vyrovnáno kdy přihrávkou Alexe na Petra Moudrého, který se pohotově uvolnil a střelou z vápna překonal brankáře 1:1 do poločasu jsme mělí zase více ze hry mi. Druhý poločas šli hosté opět do vedení ve 41 minutě opět do vedení po rychlém úniku . Stav se měnil ještě po ruhu soupeře ve 47 minutě kdy jsme nezachytili náběh . Nechtěli jsme vzdát zápas a snažili se ještě vystupnovat tempo , málem se povedlo po  faulu na Šimona Macháčka ve vápně byla nařízená penalta  , ktrerou jsme bohužel neproměnili , konečný stav 1:3 už zůstal do konce zápasu.

Všem hráčům ale nemůžeme  odepřít bojovnost a chuť hrát . nemájí se určitě za nic stydět.

Zápas 2.9.2020 TJ Tatran Rakovník není  Starší žáci odhlášeni, máme normálně trénink

Další zápas hrajeme venku SK Slaný sraz 7:15 na Tatranu  odjezd 7:30  autobus nečeká.