Mistrovský zápas - MFK Dobříš "A"

Mistrovský zápas o přeborníka OP starších přípravek

TJ TATRAN Sedlčany – MFK Dobříš „A“    11 : 9   (4:2, 2:4, 5:3)

V pondělí 10.4.2017 sehrála starší přípravka druhé jarní mistrovské utkání v ročníku 2016 – 2017 o přeborníka starších přípravek okresu Příbram.

Začátek utkání : 17,00 hod. Hrálo se 3 x 20 min.

Penalty po zápase: 6 : 5

Druhé mistrovské utkání bylo vyrovnané se šťastnějším koncem pro domácí. Hráči Tatranu odehráli dobře první třetinu, ve které se ujali vedení 4:2 a soupeře zaskočili aktivní hrou. Druhá třetina patřila soupeři, který zvýšenou aktivitou dokázal vyrovnat na 6:6. Rozhodla třetí třetina, ve které se začalo taktizovat. Soupeř se dostal do vedení, ale závěrečným náporem a dobrou střeleckou muškou Davida Bartáka se podařilo domácím skóre otočit a nakonec i zvítězit 11:9. Byl to vyrovnaný a zajímavý zápas. Všichni hráči a trenéři zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Další mistrovský zápas hrajeme v neděli 16.4.2017 proti SOKOL Nová Ves pod Pleší na hřišti

soupeře od 17,15 hod. Nominovaní hráči mají sraz v 16,00 hod. u kina.

SK SPARTAK Příbram - TJ TATRAN Sedlčany 9 : 8 (3:4, 1:3, 5:1)

V sobotu 1.4.2017 sehrála starší přípravka první jarní mistrovské utkání v ročníku 2016 – 2017 o přeborníka starších přípravek okresu Příbram.

Začátek utkání : 14,00 hod. Hrálo se 3 x 20 min.

Hřiště: stadion SK SPARTAK Příbram

Rozhodčí: zajistili domácí

Sestava:

1, František Plachý Tomáš Hodouš; Šimon Macháček; David BartákJan Pudil

2, Matěj Černý – Vít Vlček; Petr Pudil; Jakub Hodouš - Daniel Vondra

Branky vstřelili: 3x J. Pudil, 2x Barták, 1x P. Pudil, 1x T. Hodouš, 1x Š. Macháček

Penalty po zápase: 11 : 5

První mistrovský zápas v jarní části pro nás skončil smolně. První dvě třetiny jsme odehráli bojovně, dařila se střelba a padaly i góly. Vedení po dvou třetinách 7 : 4 jsme bohužel v poslední části neudrželi. Domácí zúžili sestavu a začali jsme dostávat góly. Přesto naši hráči zasluhují pochvalu za bojovnost a nasazení.
Další mistrovský zápas hrajeme v pondělí 10.4.2017 proti MFK Dobříš na hřišti TAVERNY od 17,00 hod.