Velké finále okresního přeboru v Příbrami

Termín: Sobota 13. června 2015          hrálo se 3 x 16 min.
Místo konání: areál 1. FK Příbram

Zápas o 3 a 4 místo

TJ TATRAN Sedlčany  - TJ LIGMET Milín         7 : 8      (3 : 2, 1 : 3, 3 : 3)

Branky vstřelili: 2x Adam Sobotka, 1x Jakub Hodouš, 1x Tomáš Hodouš, 1x David Barták, 1x Matěj Černý, 1x David Počárovský

Sestava:
    brankáři: Adam Sobotka, Petr Pudil
   1,    David Počárovský - Vojtěch Matuška,  Tomáš Hodouš - Jakub Hodouš
   2,    Jan Kuthan -  Matěj Černý,  David Barták - Petr Pudil
   3,    Jan Pudil  -  Daniel Vondra

Po dlouhodobé soutěži okresního přeboru mladších přípravek nás v sobotu čekal zápas Velkého finále. Každý tým hrál pouze jedno utkání „o konečné umístění“. Naše mužstvo hrálo zápas o 3 a 4 místo s TJ LIGMET Milín. Soupeře jsme v nadstavbové části sice 2x porazili, ale Velké finále má jinou atmosféru. Zápas to byl vyrovnaný a vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. My jsme dobře vstoupili do zápasu a vedli jsme 3:0. Soupeř stačil do konce první třetiny snížit a ve druhé části zápas otočit. Poslední třetina byla vyrovnaná a mnoho nechybělo a mohli jsme vyrovnat. Proto si myslím, že jsme nezklamali i když je pořád co zlepšovat. Touto cestou chci poděkovat všem malým hráčům i Vám rodičům za trpělivost a ochotu spolupracovat. Myslím si, že hráči si užili skvělou atmosféru při vyhlašování výsledků a při předávání medailí na stadionu 1. FK Příbram U Litavky.

Co nás ještě čeká. V pondělí uspořádáme v rámci tréninku důležitý zápas rodiče – děti a následně zhodnotíme jarní část fotbalového roku. V neděli 21.6.2015 sehrajeme turnaj v Milíně. Turnaje se zúčastní všichni hráči, kteří budou mít zájem na turnaji hrát, protože postavíme 2 mužstva. Následně nás čekají fotbalové prázdniny a sejdeme se až po sedlčanské pouti, která je 16.8.2015.