Okresní přebor 2. kolo: TJ Sokol Nová Ves p. Pleší - TJ TATRAN Sedlčany (10:10)

21.09.2014 20:40

V neděli 21. září jsme sehráli již páté mistrovské utkání OP mladších přípravek s týmem TJ Sokol Nová Ves pod Pleší.

DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE BRANKY
TJ Sokol Nová Ves p. Pleší TJ TATRAN Sedlčany 10:10 (2:4, 2:3, 6:3) 6x Pudil P., 2x Sobotka, 1x Barták, Matuška

Penalty po zápase: TJ Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ TATRAN Sedlčany (5:3)

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli lepší v prvních dvou třetinách a zaslouženě vedli. Bohužel poslední třetina se nám nevyvedla a jen se štěstím jsme uhráli alespoň nerozhodný výsledek. Opět se nám nedařila střelba a málo bylo dobrých přihrávek. Hodně se bojovalo o míč.Obrana nedokázala zadržet rychlé protiútoky a náš brankář také neměl svůj den. Svůj střelecký den měl Petr Pudil. Škoda, že jej nenapodobili další hráči.

Ještě nám zbývá sehrát jedno mistrovské utkání doma s MFK Dobříš. Deštivé počasí nám asi nedovolí sehrát utkání v plánovaném termínu.