MZ v Rožmitále

11.05.2015 23:59

Čtvrtfinále  OP mladších přípravek

SPARTAK Rožmitál pod. Tř.  -  TJ  TATRAN Sedlčany    7 : 13   (3:4, 1:5, 3:4)

V neděli 10.5.2015 sehrála přípravka „B“ první utkání ve čtvrfinálovém play off..
Začátek utkání :  11.00 hod.             Hrálo se 3 x 16 min.
Hřiště:  SPARTAK Rožmitál
Rozhodčí: zajistili domácí

Sestava:  brankář: Jan Jiráček

1.       Adam Sobotka  -  Matěj Macháček,    David Barták   -   David Počárovský
       2.       Šimon Macháček – Matěj Černý,     Jan Kuthan – Jan Pudil

Branky:  4x David Počárovský, 4x Adam Sobotka, 3x David Barták, 1x Matěj Macháček,   1x Matěj Černý

Penalty po zápase:   6 : 6

Zápas se hrál za větrného a  slunečného počasí. Obě mužstva se ze začátku poznávala, protože spolu v letošním fotbalovém ročníku ještě nehrála. Brankáři na obou stranách drželi čisté konto. První branku vstřelil Adam Sobotka.  Potom jsme přidali ještě tři branky, ale domácí zabojovali a stačili snížit v první třetině na 3:4.
Ještě odvážnější byli na začátku druhé třetiny, kdy se jim podařilo vyrovnat. Potom naštěstí přišla naše šňůra 5 gólů a po druhé třetině jsme upravili stav utkání na 4:9. Tato část byla nejhezčí z celého utkání.
Poslední třetina byla opět vyrovnaná a branky padaly na obou stranách. Důležité bylo, že si všichni hráči zahráli a společně prožívali radost ze vstřelených branek.

Další mistrovský zápas se hraje v sobotu 16.5.2015 v Sedlčanech na hřišti Taverny.  Soupeřem bude opět mužstvo SPARTAK Rožmitál pod Třemšínem. Začátek utkání je v 10,30 hod.