MZ -TJ Stará Huť

25.08.2018 20:57

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ TATRAN Sedlčany „B“  -  TJ Stará Huť       15 : 3     (7 : 2)

V sobotu 25.8.2018 sehráli mladší žáci „B“ první mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání :  10,00 hod.  Hrálo se 2 x 30 min.

Rozhodčí:  zajistili domácí

Sestava:

Brankář: Filip Fajfrlík

1, František Plachý – Patrik Machek; Ladislav Skalický – Šimon Macháček - David Barták;  Daniel Vondra - Antonín Plachý

2, Ondřej Špánek - Matěj Macháček; Petr Moudrý - Jan Novotný; Jan Jelínek – Petr Nevlida

Branky vstřelili6x J. Novotný, 5x D. Vondra, 3x David Barták, 1x O. Špánek

Penalty po zápase: 5 : 5

Hrálo se bez deště, ale konečně za přijatelného počasí . Naši hráči začali velmi aktivně a již v 6 min. vedli 2 : 0 po pěkných akcích, které zakončil 2x D. Vondra. Dařilo se dál přehrávat soupeře kombinační hrou a střílet i branky. Soupeř snížil ve 23 min. z penalty za stavu 6:0. Ve 26 min. přidal do poločasu ještě jednu branku J. Novotný, kterému se střelecky dařilo.

Ve druhém poločase pokračovali naši hráči v aktivní hře a přidávali další branky. Obránci občas zapomínali na obrané úkoly, toho využil soupeř a z rychlých protiútoků ohrožoval naší branku. Dobře si vedl i brankář F. Fajfrlík, který zabránil řadě střel od vstřelení dalších branek do naší sítě.
       Trenér mužstva Pavel Plachý byl s výkonem mužstva spokojený. Důležité jsou i první body do tabulky o přeborníka okresu Příbram.