MZ MŽ "B"

22.10.2018 09:59

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ TATRAN Sedlčany „B“   -    TJ SOKOL Nový Knín       3 : 7   (1 : 3)

V sobotu 20.10.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 10,00 hod.    Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: Městský stadion TAVERNY

Rozhodčí: zajistili domácí

Sestava:

Brankář:   Ondřej Špánek

1, Jakub Rozvoda - Štěpán Kuba; Jan Novotný - Michal Stibor - Petr Moudrý ; Alex Dembélé - Michal Pšenička

2  František Hrdlička - Petr Nevlida - Ladislav Skalický

Branky vstřelili: 1x M. Stibor, 1x P. Moudrý, 1x A. Dembélé

Úvod zápasu patřil hostům, protože již ve 4 min. vstřelili vedoucí branku. Našim hráčům se podařilo vyrovnat v 10 min. Po zbytečných ztrátách míče se hostům podařilo vstřelit do konce prvního poločasu dvě branky a zajistit si vedení 1:3.
        I ve druhém poločase naši hráči působili odevzdaně, nedostatečně obsazovali hráče, nedařily se přihrávky, chyběl pohyb a rychlost pro vytvoření prostoru pro hru a hlavně odvaha poprat se s nepříznivým průběhem zápasu. Podařilo se několik hezkých akcí a to stačilo pouze na úpravu nepříznivého skóre.
Penalty po zápase jsme také prohráli, ale to už chytal J. Rozvoda, který vystřídal v brance před koncem zápasu zraněného O. Špánka.

Po 11 odehraných zápasech jsou mladší žáci „B“ v tabulce na 2. místě se ziskem 18 bodů a skóre 62:40.

Další zápas hrají hráči v pondělí 29.10.2018 od 17,30 hod. na Dobříši. Sraz na hřišti je v 16,00 hod. Nominace hráčů bude uvedena na web. stránkách.