MZ MŽ "B"

17.09.2018 12:41

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ  SOKOL  Daleké Dušníky  -  TJ TATRAN Sedlčany „B“        8 : 4    (5 : 2)

V neděli 16.9.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 15,00 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: TJ SOKOL Daleké Dušníky

Rozhodčí: zajistili domácí

Sestava:

Brankář: Filip Fajfrlík

1 Patrik Machek – František Plachý; Ladislav Skalický – Matěj Macháček - Petr Moudrý;  Antonín Plachý - Jan Jelínek

2,  Ondřej ŠpánekŠtěpán Kuba; Jakub Rozvoda Alex Dembélé - Petr Nevlida, František Hrdlička – Michal Pšenička

Branky vstřelili: 1x A. Plachý, 1x M. Macháček, 1x O. Špánek, 1x A. Dembélé

Hrálo se za pěkného slunečního počasí. Domácí začali lépe, když využil dvě chyby v obraně vstřelil branky a ujal se vedení 2:0. Mužstvo TATRANU snížilo ve 13 min. brankou A. Plachého. Druhou branku TATRANU vstřelil M. Macháček, ale domácí do konce prvního poločasu upravili stav skóre 5:2. a zaslouženě vedli. Domácí hráli jednoduchou hru a pouze nakopávali míče.
       Druhý poločas byl zajímavější. Nejdříve domácí opět potrestali naše chyby a nedůraz v obraně.

Nám se podařilo skórovat až ke konci zápasu, když se začala dařit kombinační hra. Branky vstřelili

ve 48 min. O. Špánek a ve 49 min. A. Dembélé. Tyto branky stačili pouze na úpravu celkového výsledku.

Další zápas hrají hráči na domácím hřišti Městského stadiónu TAVERNY v sobotu 22.9.2018 od 10 hod. Soupeř přijede z Krásné Hory. Sraz nominovaných hráčů je v 9,00 hod. Nominaci upřesní trenéři.