MZ MŽ "B" - TJ Stará Huť

16.10.2018 13:35

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ Stará Huť  -  TJ TATRAN Sedlčany „B“         4 : 3    (3 : 0)

V neděli 14.10.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 10,00 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: TJ Stará Huť

Rozhodčí: zajistili domácí

Sestava:

Brankář: Ondřej Špánek

1 Jan Novotný - František Hrdlička; Alex Dembélé - Matěj Macháček - Petr Moudrý; Michal Stibor - Antonín Plachý

2,  Michal Pšenička - Jakub Rozvoda

Branky vstřelili: 1x M. Pšenička, 1x A. Dembélé, 1x M. Macháček

Penalty po zápase: 4:7

Úvod zápasu byl vyrovnaný, ale nedařilo se nám využít vytvořené šance. Domácí se dostali do vedení po rohovém kopu, když jsme si centrovaný míč vrazili do vlastní branky. Vzápětí soupeř, po zaváhání naší obrany, vstřelil druhou branku. Do konce prvního poločasu přidali ještě jednu a ujali se vedení 3:0.
      Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a domácí po stranách přehrávali. Soupeř však šťastně využil jednu ze standardních situací a ujal se vedení již 4:0. Naše oslabená sestava ještě zabojovala a výsledkem byly vstřelené branky. Nejprve snížil v 38 min. M. Pšenička, druhou přidal v 50 min. A. Dembélé a v 58 min. přidal třetí branku M. Macháček. Naše hra proti vyšším hráčům domácích byla těžká a přesto jsme bojovali o vyrovnání. Domácím docházeli síly a hrát ještě 5 min. tak jsme určitě minimálně vyrovnali.

Po 9 odehraných zápasech jsou mladší žáci „B“ v tabulce na 3. místě se ziskem 15 bodů a skóre 54:32.

Další zápas hrají hráči v pátek 19.10.2018 od 17,00 hod. v Krásné Hoře n. Vlt. Sraz na hřišti je v 16,00 hod. Nominace hráčů je uvedena na web. stránkách.