MZ MŽ "B" - TJ Prostřední Lhota

06.10.2018 18:53

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ TATRAN Sedlčany „B“  -  TJ Prostřední Lhota         6 : 4       (2 : 3)

V sobotu 6.10.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 10,00 hod.      Hrálo se 2 x 30 min.

Rozhodčí: zajistili domácí
Hřiště: UMT

Sestava:

Brankář: Filip Fajfrlík

1Ondřej ŠpánekPetr Pudil; Antonín Plachý - Matěj Macháček - Petr Moudrý; Ladislav Skalický – Michal Stibor

2 , František Hrdlička - Daniel Vondra; Alex Dembélé Šimon Macháček - Petr Nevlida ; Michal Pšenička - Jakub

Rozvoda

Hrálo se za pěkného fotbalového počasí na umělé trávě. Lépe začali hosté, když již ve 3 min. vstřelili první branku. Domácí se nedali a v 6 min. P. Moudrý vyrovnal. Potom se hrál fotbal, kde se všichni snažili, ale branky nepadaly. Nejdříve se radovali hosté, když se v 19 min trefil opět hráč č. 10 Dragoun. O dvě min. později přidali hosté další branku a ujali se vedení 1:3. Do konce prvního poločasu se podařilo domácím snížit. Branku vstřelil ve 28 min. Michal Pšenička a poločas skončil vedením hostů 2:3.

Ve druhém poločase se obraz hry začal měnit. Naši hráči začali lépe kombinovat a soupeři ubývali síly. Ve 34 min. vyrovnal A. Dembélé. Ve 38 min přidal 4 branku J. Rozvoda. Potom ještě v 48 min vyrovnala slečna Lánská na 4:4. Konec zápasu již dohráli naši hráči. V 57 min se konečně trefil Š. Macháček, který po třech vyložený příležitostech trefil až tu poslední. Závěrečnou branku vstřelil v 59 min. opět A. Dembélé a uzavřel skóre na 6:4 pro TATRAN.

Další zápas hrají hráči v neděli 14.10.2018 ve Staré Huti . Zápas s místním TJ se hraje od 10,00 hod. Sraz nominovaných hráčů je v 8,30 hod. na hřišti TJ TATRANU. Nominaci upřesní trenéři.