MZ MŽ "B" - TJ LIGMET Milín

14.05.2019 09:29

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ TATRAN Sedlčany „B“ -  TJ LIGMET Milín     0 : 6    (0 : 4)

V sobotu 11.5.2019 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 10,00 hod.      Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: Městský stadion TAVERNY

Sestava:

Brankář:  Patrik Machek, Ondřej Špánek (druhý poločas)

1,   Ondřej Špánek – Štěpán Kuba; Petr Nevlida – Alex Dembélé - Michal Pšenička; Antonín Plachý -  Matěj Havel

2,   Jakub Beňo Jakub Rozvoda; Matěj Šamša Jan Novotný Petr Moudrý; Max Frederik Brodkorb

Penalty po zápase: domácí byli úspěšnější

Zápas se hrál za podmračeného počasí. Už při rozcvičování bylo zřejmé, že nás čeká těžký soupeř. Celá první sedmička soupeře byla fyzicky vyspělejší a složená z hráčů r. 2006, kteří svojí fyzickou převahu dokázali během poločasu využít ke vstřelení 4 branek.

Do druhé půle došlo k výměně postů mezi P. Machkem a O. Špánkem. Naši hráči se snažili hostům vyrovnat důrazem v osobních soubojích, zlepšila se jejich hra a podařilo se jim i vytvořit několik šancí, které však nedokázali využít, což byla škoda, protože vstřelit branku, by si za svůj výkon zasloužili. Opět se však potvrdilo, že fotbal je kolektivní sport, a běhat se musí i bez míče a pokud se běhá, dá se hrát fotbal. To potvrdili svým dobrým výkonem i 3 hráči z přípravky (Beňo, Havel, Šamša), kteří tak rozšířili počet našich hráčů v utkání r. 2008 na 6 a r. 2009 na 1.

Po 9. kole jarní finálové skupiny mladších žá okresního přeboru jsou v tabulce na 6. místě se ziskem 7 bodů a skóre 19:50.
         Další mistrovský zápas odehrají mladší žáci „B“
venku v neděli 19.5.2019 od 14,45 hod. Soupeřem bude Bohutín - Podlesí. Sraz na hřišti 13,30 hod, Nominace hráčů na utkání bude upřesněna na web. stránkách.