MZ MŽ "B" - TJ Krásná Hora

22.10.2018 08:56

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ Krásná Hora  -  TJ TATRAN Sedlčany „B“          1 : 5    (1 : 1)

V pátek 19.10.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 16,45 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: TJ Krásná Hora

Rozhodčí: zajistili domácí

Sestava:

Brankář:   Matěj Macháček

1 Jakub Rozvoda - František Plachý; Jan Novotný - Alex Dembélé - Petr Moudrý; Michal Pšenička – Ladislav Skalický

2,  Štěpán Kuba - Ondřej Špánek - Michal StiborPetr Nevlida

Branky vstřelili: 2x P. Moudrý, 1x J. Novotný, 1x J. Rozvoda, 1x O. Špánek

Penalty po zápase: 5:5

Úvod zápasu byl vyrovnaný a na obou stranách se srdnatě bojovalo o každý míč. V 8 min. se prosadil P. Moudrý a vstřelil vedoucí branku. Domácí v 17 min. vyrovnali a potom se do konce prvního poločasu bojovalo o vedení, ale bohužel na obou stranách bez brankového zakončení.
       Druhý poločas byl opět zajímavý, ale bez brankové úrody. Zápas se začal lámat až v polovině druhého poločasu. Ve 43 min vstřelil druhou branku hostů J. Novotný a zajistil vedení 1:2. Závěr zápasu patřil již TATRANU. V 52 min přidal třetí branku J. Rozvoda, v 56 min. opět Petr Moudrý a poslední branku vstřelil v 57 min. O. Špánek. To byla poslední branka a zápas skončil vítězstvím TATRANU 1:5.