MZ MŽ "B" - TJ Krásná Hora

22.09.2018 16:10

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ TATRAN Sedlčany „B“ - TJ Krásná Hora 9 : 0 (6 : 0)

V sobotu 22.9.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání :  10,00 hod.     Hrálo se 2 x 30 min.

Rozhodčí: zajistili domácí
Hřiště:  Městský stadion TAVERNY

Sestava:

Brankář:  Filip Fajfrlík

1Patrik Machek - František Plachý; Matěj Macháček - Daniel Vondra - Petr Moudrý; Antonín Plachý – Petr Nevlida

2,  Štěpán Kuba – Matěj Černý; Ondřej Špánek Šimon Macháček - Ladislav Skalický; Michal Pšenička - Jakub Rozvoda

Penalty po zápase: 8 : 4

Hrálo se za pěkného fotbalového počasí. Ze začátku zápasu se soupeři poznávali. Branky začaly padat už po prvním střídání. Nejdříve se v 8 min. trefil Š. Macháček a 2 min. nato přidal druhou branku M. Pšenička. Je to pro Michala první branka v dresu TJ TATRAN Sedlčany. Do konce prvního poločasu domácí hráči přidali další 4 branky a soupeře začali přehrávat. Nejdříve se trefil v 16 min. A. Plachý, v 18 min. opět Š. Macháček, ve 20 min. O. Špánek a ve 29. min. J. Rozvoda. Vedení 6:0 po prvním poločase bylo zasloužené.

Ve druhém poločase pokračovali naši hráči dál v útočné hře. Snažili se hrát kombinační hru, ale v koncovce bylo vidět, že si každý přeje vstřelit branku a nehledali lépe postaveného hráče. Další branku vstřelil ve 37 min. Š. Macháček a to byla již jeho třetí branka. Ve 39 a 42 min. vstřelil dvě branky M. Černý. Vítězství domácích je vybojované a zasloužené.

Dařilo se i v penaltách. O vítězství se zasloužil dobrým postřehem brankář Filip Fajfrlík. Navíc v zápase nedostal ani jediný gól.

Další zápas hrají hráči v neděli 30.9.2018 od 14,15 hod. v Dolních Hbitech. Odjezd od hřišté TATRANU je v 13,00 hod. Nominace hráčů bude uvedena na web. stránkách.