MZ MŽ "B" - SOKOL Daleké Dušníky

03.05.2019 08:16

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ TATRAN Sedlčany „B“    -    SOKOL Daleké Dušníky      1 : 1      (0 : 1)

Ve středu 1.5.2019 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 10,30 hod.    Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště:   Městský stadion TAVERNY

Sestava:

Brankář:   Patrik Machek, Ondřej Špánek (druhý poločas)

1,    Ondřej Špánek – Štěpán Kuba; Antonín Plachý - Matěj Macháček - Michal Stibor, Voháňková - Michal Pšenička

2,    Jakub Rozvoda – Hron; Jan Novot– Alex Dembélé - Petr Moudrý; Petr Nevlida – Kouba – Max Frederik Brodkorb

Zápas se hrál za podmračeného počasí. Do zápasu vstoupili naši hráči aktivně a podařilo se jim vytvořit spoustu gólových šancí, ve kterých však trefovali pouze brankáře hostí nebo jejich střely mířily vedle. Hosté hrozili hlavně z brejků, pro které měli fyzicky i technicky zdatné hráče, nakonec byli i šťastnější, když se jim podařilo těsně před koncem poločasu dostat do vedení.
      Do 2. poločasu se v domácí brance vyměnili gólmani, P. Machka vystřídal O. Špánek. Domácím se již nedařilo tolik jako v prvním poločase, ale i přesto si dál vytvářeli šance, ale…zase zvonily tyče, až se nakonec podařilo vyrovnat po individuální akci A. Dembélému. Do konce zápasu, chtěl každý ze soupeřů strhnout vítězství na svou stranu, ale zápas nakonec skončil remízou. Utkání bylo vyrovnané a napínavé, což ocenili i hostující trenéři. Pozitivem na jeho průběhu bylo, že do zápasu, jako do vůbec prvního utkání na „velkém hřišti“ nastoupili 3 hráči ze st. přípravky (Hron, Voháňková, Kouba) a 1 hráč, který hrál úplně první zápas (Brodkorb), a žádný z nich se rozhodně neztratil, a naopak svou hrou přispěli k výkonu týmu.

Po 7. kole jarní finálové skupiny mladších žá okresního přeboru jsou v tabulce na 6. místě se ziskem 4 bodů a skóre 10:40.

Další mistrovský zápas odehrají mladší žáci „B“, na hřišti soupeře, v neděli 5.5.2019 od 14,45 hod. Odjezd od hřiště v 13,30 hod. Soupeřem bude opět SOKOL Daleké Dušníky. Nominaci hráčů na utkání upřesní trenéři na web. stránkách.