MZ MŽ "B" - SK SPARTAK Příbram

28.04.2019 09:44

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ TATRAN Sedlčany „B“  -   SK SPARTAK Příbram      0 : 7   (0 : 5)

V sobotu 27.4.2019 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 15,30 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: UMT TATRAN

Rozhodčí: Dušan Pudil

Sestava:

Brankář:  Patrik Machek, Ondřej Špánek (druhý poločas)

1 Antonín Plachý - Ondřej Špánek; Alex Dembélé - Matěj Macháček - Jan Novot; Petr Moudrý - Michal Stibor

2,  Petr Pudil – Jiří Novák; Jan Kuthan – Šimon Macháček – Jan Timofte; Jakub Rozvoda – Michal Pšenička – Daniel

Vondra

Zápas se hrál za podmračeného počasí. Do zápasu lépe vstoupili hosté a svou převahu dokázali vyjádřit i brankově. Do 20 min. prvního poločasu vstřelili 5 branek a tím vyjádřili svou převahu. V závěru poločasu se naše hra zlepšila a začali jsme se soupeřem držet krok.
      Do druhého poločasu vystřídal v brance zraněného Patrika Machka Ondřej Špánek a vedlo se mu dobře. Naše zlepšená hra a dobrá obrana nedovolila soupeři pokračovat ve střeleckých hodech.
Škoda, že některé naše útočné akce neskončily brankou. Domácí hráči si to určitě zasloužili
a to minimálně za bojovnost. To se však nepodařilo. Naopak soupeř přidal další dvě branky a zaslouženě vyhrál.

Po 6. kole jarní finálové skupiny mladších žá okresního přeboru jsou v tabulce na 6. místě se ziskem 3 bodů a skóre 9:39.

Další mistrovský zápas odehrají mladší žáci „B“ opět doma a to ve středu 1.5.2019 od 10,00 hod. Soupeřem bude SOKOL Daleké Dušníky. Nominaci hráčů na utkání a hřiště upřesní trenéři na web. stránkách.