MZ MŽ "B" Nový Knín

15.04.2019 19:56

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ TATRAN Sedlčany „B“   -    SK Nový Knín    4 : 3  (3 : 1)

V sobotu 13.4.2019 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 10,00 hod.      Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: Městský stadion TAVERNY - Sedlčany

Rozhodčí: rozhodčího zajistili domácí

Sestava:

Brankář:  Patrik Machek

1 Ondřej ŠpánekŠtěpán Kuba; Antonín Plachý - Matěj Macháček - Alex Dembélé; Michal Stibor Jan Novot

2,  Jakub Rozvoda – Michal Pšenička – Petr Nevlida

Branky vstřelili: 2x M. Stibor, 1x M. Macháček, 1x A. Dembélé

Domácí hráči do utkání vstoupili jako uragán. Už ve 2 min. se trefil M. Stibor, v 6 min. svou trefu zopakoval a podařený vstup do zápasu, po sérii rohových kopů korunoval M. Macháček, brankou přímo z rozehraného rohu. Našim hráčům se dál dařila kombinace, kterou hosty přehrávali, ale další branku ke konci poločasu vstřelili novoknínští.

Ve 2. půli se však opět jako první prosadili díky A. Dembélému domácí. Tato branka však spíše kluky ukolébala a hosté zápas vzápětí zdramatizovali, když mezi 49. a 52 min. vstřelil 2 branky. Ve zbytku zápasu už žádný ze soupeřů nedokázal využít své šance, a tak utkání nakonec skončilo naší zaslouženou výhrou. Utkání, tak lze hodnotit pozitivně nejen díky výhře, ale zejména díky předvedenému výkonu v 1. poločasu. Trenéra pak mrzelo spalování šancí a „hluchá“ místa během hry ve 2. poločasu.
        Vzhledem k tomu, že v sobotu hráli i krajský přebor mladší žáci „A“ zbylo na mladší žáky „B“ méně hráčů a málo ochotných trenérů a funkcionářů. Obětavá práce trenéra Pavla Plachého a Martina Macháčka přinesla úspěch. Jen tak dál !!!

Po 4. kole jarní finálové skupiny mladších žáků okresního přeboru jsou v tabulce na 6. místě se ziskem 3 bodů a skóre 8:25.

Další mistrovský zápas odehrají mladší žáci „B“ v Milíně v neděli 21.4.2019 od 10,00 hod. Odjezd auty ve 8,45 hod.