MZ MŽ "B" - Daleké Dušníky

03.11.2018 12:46

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

TJ TATRAN Sedlčany „B“  -  TJ SOKOL Daleké Dušníky             3 : 4   (1 : 2)

V sobotu 3.11.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 10,00 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: Městský stadion TAVERNY

Rozhodčí: zajistili domácí

Sestava:

Brankář:  Filip Fajfrlík

1,   Štěpán Kuba – František Plachý; Ondřej Špánek – Matěj Macháček - Petr Moudrý; Jakub Rozvoda - Michal Pšenička

2,   Patrik MachekDavid Barták; Jan Novotný Šimon Macháček - Ladislav Skalický; Petr Nevlida – Jan Jelínek

Branky vstřelili: 3x David Barták

Zápas se hrál za podzimního dušičkového počasí. Soupeř z Dalekých Dušníků začal lépe, když ve 13 min se ujali vedení 0:1. O 10 min později vstřelil ten samý hráč druhou branku. Naši hráči se snažili o kombinační hru, ale bohužel koncovka byla nepřesná. Naše střeli byly slabé anebo nepřesné. Brankář hostů držel čisté konto až do 27 min., kdy D. Barták snížil na 1:2. To byl dobrý moment pro druhý poločas.

Začátek druhého poločasu opět vyšel lépe hostům. V 35 min. se opět trefil hráč s číslem 10 a vstřelil třetí branku – 1:3. Naši hráči přidali na důrazu, zlepšili kombinační hru a výsledkem bylo v 55 min vyrovnání. D. Barták během jedné min. vstřelil 2 branky a vyrovnal. Naděje na bod anebo tři zhasla již v 56 min. když soupeř přidal 4 branku a zápas rozhodl ve svůj prospěch. Je to škoda, protože to byl zápas minimálně na remízu.

Penalty po zápase jsme vyhráli a to jenom díky tomu, že jsme měli více hráčů

Po 12 odehraných zápasech jsou mladší žáci „B“ v tabulce na 3. místě se ziskem 18 bodů a skóre 65:44.

Další zápas hrají hráči v sobotu 17.11.2018 od 17,30 hod. na Městském stadionu TAVERNY. Sraz na hřišti je v 9,15 hod. Soupeřem bude SOKOL Dolní Hbity. Nominace hráčů bude uvedena na web. stránkách.