29.04.2019 09:11

Mistrovský zápas - mladších žáků

Krajský přebor – skupina A

TJ VIKTORIA Vestec   -    TJ TATRAN Sedlčany „A“       7 : 5    (3 : 1)

Ve sobotu 27.4.2019 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v jarní části ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 12,00 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: travnaté

Sestava:

Brankář: Jan Jiráček

1 Jiří Novák Jan Timofte; Petr Pudil Matěj PeštaPetr Moudrý; David Barták - Daniel Vondra

2,  Matěj Černý Matěj Macháček; Michal Stibor - Šimon Macháček – Alexis Dembélé; Jan Kuthan – Jan Novotný

Střeleci branek: 26 min. J. Novotný, 34 min. J. Timofte, 50 min. D. Barták, 53 min. M. Pešta, 53 min. D. Vondra

Zápas se hrál za podmračeného počasí. Začátek zápasu byl vyrovnaný s příležitostmi na obou stranách. Branky začali padat až ve druhé polovině prvního poločasu. Nejdříve se radovali domácí,
když v 16 a 18 min. vstřelili první dvě branky. Ve 26 min. snížil Jan Novotný, ale soupeř stačil do konce prvního poločasu přidat třetí branku.

Druhý poločas byl ještě zajímavější a bojovnější. Branky padaly na obou stranách. Ve 34 min domácí zvýšili na 4:1 a v téže min. snížil Jan Timofte na 4:2. V dalších 10 min. přidal soupeř 3 branky a skóre narostlo na 7:2. Závěr zápasu patřil našemu mužstvu. Třemi brankami se podařilo skóre upravit na přijatelných 7:5. Mezi střelce se zapsali D. Barták, M. Pešta a D. Vondra. Posledních 7 min. bylo dramatické, ale snížit a popřípadě vyrovnat se nám již nepodařilo.

Po 20 odehraných mistrovských zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 8. místě se ziskem 23 bodů a skóre 65:66.

Další jarní mistrovský zápas hrajeme ve středu 1.5.2019 s Povltavskou FA na domácím hřišti. Nominace je uvedena na webových stránkách. Sraz na hřišti TATRANU v 11,00 hod.