01.10.2018 11:23

Mistrovský zápas - mladších žáků

Krajský přebor – skupina A

TJ TATRAN Sedlčany „A“  -  TJ VIKTORIA Vestec         2 : 4    (1 : 1)

V neděli 30.9.2018 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 11,55 hod.   Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: TJ TATRAN Sedlčany

Rozhodčí: David Malý

Sestava:

Brankář: Jan Jiráček

1 František Plachý – Tomáš Hodouš; Šimon Macháček Matěj Pešta - Jakub Hodouš; David Barták - Daniel Vondra

2,  Matěj Černý, Jan Kuthan - Michal Stibor; Alex Dembélé - Jan Timofte

Branky vstřelili: 1x J. Timofte, 1x D. Barták

Zápas se hrál za dobrého počasí. V tomto utkání našemu mužstvu chyběla přesnost přihrávek a tím vázla kombinační hra, která by vedla k zakončení útočné akce. O první branku se v 8 min. zasloužil J. Timofte. Jeho centrovaný míč před branku soupeře si jeden z hostujících hráčů srazil do vlastní branky. Ve 22 min. soupeř z pokutového kopu vyrovnal. Další příležitosti na obou stranách zůstaly nevyužity
       Začátek druhého poločasu naši hráči zaspali. Hned v 1 min. jsme obdrželi branku a o 6 min. později druhou. To nebyl dobrý vstup do druhého poločasu a navíc se hráčům začalo dařit ještě méně. Hráčům nelze upřít snahu, ale herně to bylo na soupeře málo. Navíc hosté v 54 min. vstřelili další branku a upravili stav utkání na 1:4. O min. později snížil D. Barták a to bylo z naší strany vše.
       Po šesti odehraných zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 8. místě se ziskem 6 bodů a skóre 20:21.

Další zápas hrajeme v neděli 7.10.2018 od 11,55 hod. v Hořovicích na hřišti FK. Odjezd od hřiště TATRANU je v 8:00 hod. Nominaci určí trenér Dušan Pudil.