MZ MŽ "A" - TJ TATRAN Rakovník

29.08.2019 19:44

Krajský přebor – skupina A

TJ  TATRAN  Rakovník   -   TJ  TATRAN  Sedlčany  „A“    4 : 9   (2 : 2)

Ve středu 28.8.2019 sehráli mladší žáci „A“ druhé mistrovské utkání v podzimní části ročníku 2019 – 2020 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 18,40 hod.      Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště:  TJ TATRAN Rakovník – tráva
Rozhodčí:   Šafara Michal

Sestava:

Brankář:  Ondřej Špánek

1,   Petr PudilLukáš Mrázek ; Michal Stibor Matěj Pešta – Jakub Hodouš; David Barták - Daniel Vondra

2,   Michal Pšenička Matěj Macháček; Matěj Šamša Filip Matoušek; Vojtěch Stibor Matyáš Kouba

Střelci branek:   2x M. Pešta 10´, 54´, 2x J. Hodouš 23´a 53´, 1x M. Stibor 31´, 1x M. Macháček 46´,

1x D. Barták 50´, 1x V. Stibor 57´, 1x M. Kouba 58´

Zápas se hrál za podvečerního dusného počasí. Dlouhá cesta v autobuse za horkého počasí hráčům neprospěla. Na začátku zápasu se naši hráči rozkoukávali a než se nadáli prohrávali 2:0. Naštěstí již v 10´ M. Pešta snížil na 2:1. Naši hráči se začali rozehrávat a střelecky ohrožovali domácího brankáře. Z velkého množství střel se ujala pouze jediná a to ve 23´, kdy se trefil J. Hodouš a vyrovnal na 2:2. Tak skončil i první poločas.
Ve 31´druhého poločasu vstřelil branku M. Stibor a upravil skóre na 2:3 v náš prospěch. Hned nato domácí TATRAN nejen, že vyrovnal, ale ujal se i vedení 4:3. Domácí měli pouze jednoho hráče na střídání a to se projevilo s přibývajícími minutami zápasu. Ve 46´ M. Macháček vyrovnal na 4:4. V posledních 15 minutách naši hráči začali soupeře přehrávat a střílet i branky. V 50´se konečně trefil D. Barták a překonal výborného brankáře domácích a upravil skóre na 4:5 v náš prospěch. Další branky přidali v 53´a 54´ J. Hodouš a M. Pešta. Závěr zápasu patřil našim nejmladším hráčům, když v 57´a 58´vstřelili branky V. Stibor a M. Kouba a uzavřeli skóre na konečných 4:9. Hezká tečka za vydařeným zápasem. Pochvalu zaslouží všichni hráči včetně brankáře O. Špánka, který pochytal spoustu střel, které směřovaly na branku.

Po dvou odehraných MZ jsme v tabulce na 5. místě se 3 body a skóre 13:10.

Další mistrovský zápas hrajeme doma v neděli 1.9.2019 s FK Hořovicko. Začátek zápasu je 11,55 hod. Sraz na hřišti v 10,45 hod. Nominace bude uvedena na webových stránkách.