28.09.2018 16:14

Mistrovský zápas - mladších žáků

Krajský přebor – skupina A

TJ Baník Švermov - TJ TATRAN Sedlčany „A“ 6 : 2 (2 : 1)

Ve čtvrtek 27.9.2018 sehráli mladší žáci „A“ odložené mistrovské utkání 3. kola v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 18,50 hod.      Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště:  TJ BANÍK – UMT

Sestava:

Brankář: Jan Jiráček

1,   František PlachýTomáš Hodouš; Jakub Hodouš Matěj Pešta - Michal Stibor; David Barták - Daniel Vondra

2,   Matěj Macháček - Matěj Černý; Jan Kuthan Šimon Macháček – Alex Dembélé; Antonín Plachý – Jan Timofte

Branky vstřelili: 14 min. M. Pešta, 53 min. D. Vondra

Zápas se hrál večer na umělé trávě za umělého osvětlení. Nástup do zápasu vyšel lépe domácím hráčům. Již v 5 min. otevřeli skóre a v 10 min. přidali druhou branku. Ve 14 min. snížil M. Pešta po nepovedeném centru z pravé strany, ale se šťastným koncem, protože míč skončil za zády překvapeného brankáře. Do konce prvního poločasu obě mužstva útočila a snažila se soupeře překvapit a vstřelit branku. Stav skóre se již nezměnil i když příležitostí bylo hodně.
       Od začátku druhého poločasu se snažili naši hráči vyrovnat. Pokus o vyrovnání nám zmařili domácí ve 49 min., kdy zvýšili na 3:1. V této části hry se naši starší hráči dopouštěli chyb, které soupeř tvrdě trestal a během dvou min. přidal další dvě branky. V 53 min. vykřesal malou naději D. Vondra, když si naběhl na pěknou přihrávku z levé strany a snížil na 5:2. Domácí nám vzali naději hned 1 min. potom a 6 brankou uzavřeli skóre. Tento zápas nám vůbec nevyšel i když naši hráči byli domácím vyrovnaným soupeřem.
       Po pěti odehraných zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 8. místě se ziskem 6 bodů a skóre 18:17.

Další mistrovský zápas hrají mladší žáci „A“ v neděli 30.9.2018 od 11,55 hod. na domácím hřišti TATRANU. Sraz je na stadionu v 11,00 hod. K utkání přijede TJ VIKTORIA Vestec. Nominace je uvedena na webu.