05.11.2018 10:42

Mistrovský zápas - mladších žáků

Krajský přebor – skupina A

TJ TATRAN Rakovník   -   TJ TATRAN Sedlčany „A“          2 : 5  (2 : 2)

V neděli 4.11.2018 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 11,10 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: TJ TATRAN Rakovník

Sestava:

Brankář:  Jan Jiráček

1,  David Barták - Daniel Vondra;  František Plachý – Matěj Pešta - Jakub Hodouš;  Petr Pudil - Tomáš Hodouš

2,  Jan Kuthan - Jan Timofte;  Michal StiborŠimon Macháček Alex DembéléMatěj Černý – Petr

Mou drý

Branky vstřelili: 2x P. Pudil, 1x M. Stibor, 1x D. Barták, 1x J. Kuthan

Zápas se hrál za mlhavého počasí. Začátek zápasu vyšel lépe domácím hráčům. Již v 5 min. vstřelili vedoucí branku a ujali se vedení 1:0. V 10 min se podařilo P. Pudilovi vyrovnat. Domácí o 2 min. později, po jednom z rychlého protiútoku se opět ujali vedení – 2:1. Naše mužstvo mělo převahu, ale vázla koncovka. Chybělo přesné zakončení. Ve 20 min. se konečně podařilo opět P. Pudilovi vyrovnat. První poločas se dohrál již bez branek, i když příležitosti byly na obou stranách. Nepřesná anebo málo důrazná střelba oba brankáře neohrozila.

Druhý poločas pokračoval v nátlakové hře. Trenér hostů pozměnil sestavu a hned to bylo znát.

Výhodou našeho mužstva bylo, že jsme měli k dispozici více hráčů a to se projevilo v závěru zápasu, kdy domácím docházely síly. V 51 min. vstřelil vedoucí branku M. Stibor a upravil brankový poměr na 2:3. O 3 min. později přidal uklidňující 4 branku D. Barták a v 59 min. uzavřel skóre J. Kuthan na konečných 2:5.

Po 11 odehraných mistrovských zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 9. místě se ziskem 13 bodů a skóre 32:36.

Další zápas hrajeme v sobotu 10.11.2018 od 11,40 hod. v Rakovníku. Tentokrát bude soupeřem SK Rakovník. Odjezd od hřiště TATRANU a nominaci upřesní trenér Dušan Pudil na web. stránkách.