MZ MŽ "A" - SPARTA Kutná Hora

27.05.2019 09:24

Krajský přebor – nástavba 3. kolo

TJ TATRAN Sedlčany „A“   -    SPARTA Kutná Hora     3 : 1   (1 : 0)

V neděli 26.5.2019 sehráli mladší žáci „A“ 3. kolo nástavbové části mistrovského utkání v jarní části ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 12,10 hod.    Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: travnaté
Rozhodčí: Malý

Sestava:

Brankář:   Jan Jiráček

1 Matěj Černý Jan Timofte; Michal Stibor Matěj MacháčekAlex Dembélé; Antonín Plachý

2,  František Plachý - Tomáš Hodouš; Jiří Novák – Šimon Macháček – Jakub Hodouš; David Barták - Daniel Vondra

Střelci branek: 3x D. Barták 26´, 41´, 57´

Zápas se hrál za dobrého a teplého počasí. Soupeř toužil po vítězství a našim hráčům celý zápas znepřijemňoval hru. Důrazným napadáním odzbrojoval naše hráče od míče a dlouho hájil čisté konto. Naši hráči si navíc nepřesně přihrávali a tím soupeři usnadňovali bránění. První branku se podařilo vstřelit až ve 26´ a postaral se o ní D. Barták. Další branka nepadla ani na jedné straně a tak poločas skončil naším vedením 1:0.
         Druhý poločas pokračoval ve stejném provedení. Nepřesné přihrávky, nepřesná a slabá střelba. Toho využil soupeř a ve 36´vyrovnal. Naštěstí to naše hráče nepoložilo a naopak povzbudilo k větší bojovnosti. O pět min. později zajistil vedení opět D. Barták a ve 41´ zajistil domácím vedení 2:1. Potom pokračovala hra kdo z koho. Další vstřelený gól by přinesl buď vyrovnání anebo naše potvrzení vítězství. Větší radost měli domácí. V 57´ vstřelil uklidňující branku opět D. Barták a potvrdil vítězství 3:1. Je to už jeho druhý jarní hattrick. Bylo to vybojované vítězství.

Další jarní mistrovský zápas v nadstavbové části hrajeme v neděli 2.6.2019 na domácím hřišti. Nominace a místo srazu bude uvedeno na webových stránkách.