22.04.2019 11:54

Mistrovský zápas - mladších žáků

Krajský přebor – skupina A

TJ TATRAN Sedlčany „A“   -   SK SPARTAK Příbram       2 : 5   (2 : 4)

V neděli 21.4.2019 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v jarní části ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 11,55 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: Sedlčany - tráva

Sestava:

Brankář:  Jan Jiráček

1 Petr PudilTomáš Hodouš; Jiří Novák Matěj Pešta – Jakub Hodouš; David Barták - Daniel Vondra

2,  Michal StiborŠimon Macháček – Jan Timofte – Petr Moudrý - Jan Kuthan

Střelci branek: 1x D. Barták, 1x D. Vondra

Zápas se hrál za krásného slunečného počasí. Začátek zápasu patřil domácím. Již ve 2 min. si pěkně naběhl David Barták na kolmou přihrávku a technickou střelou přehodil vybíhajícího brankáře – 1:0. Následně se hrála vyrovnaná hra s příležitostmi na obou stranách. Hosté se začali střelecky prosazovat po 16 min zápasu a do konce poločasu dokázali vstřelit 4 branky. Nám se podařilo snížit ve 29 min. na 2:4, když branku vstřelil D. Vondra.
        Druhý poločas pokračoval v bojovné hře s příležitostmi na obou stranách. Důraznější hosté dokázali naše útočné akce ubránit anebo střeli pochytal brankář hostů. Přes veškerou snahu jsme nedokázali vstřelit branku. Naopak SPARTAK přidal ve 36 min. 5 branku a upravil výsledek na 2:5 pro hosty. Další branky již do konce zápasu nepadly. Přes porážku si mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost.
        Po 19 odehraných mistrovských zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 8. místě se ziskem 23 bodů a skóre 60:59.

Další jarní mistrovský zápas hrajeme v sobotu 27.4.2019 s TJ Viktoria Vestec na jeho hřišti. Odjezd od hřiště je v 8,15 hod. Nominace bude uvedena na webových stránkách.