28.10.2018 18:44

Mistrovský zápas - mladších žáků

Krajský přebor – skupina A

TJ TATRAN Sedlčany „A“  -  SK Rakovník        2 : 5    (2 : 3)

V neděli 28.10.2018 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 11,55 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: TJ TATRAN Sedlčany

Rozhodčí:

Sestava:

Brankář: Jan Jiráček

1 František Plachý – Tomáš Hodouš; Petr Pudil - Matěj Pešta - Jakub Hodouš; David Barták -Daniel Vondra

2,  Matěj Černý – Jan Novotný; Michal StiborMatěj Macháček; Jan Timofte

Branky vstřelili: 1x D. Barták, 1x D. Vondra

Zápas se hrál za deštivého počasí. Začátek zápasu našim hráčům vyšel dobře. Hned v první minutě se trefil D. Barták a domácí se ujali vedení 1:0. Již v 5 min. přidal druhou branku D. Vondra. Dobrý začátek dlouho nevydržel. Ve 12 min soupeř snížil a v 15 min. vyrovnal a to byla chyba. Naši hráči nehráli špatně, ale soupeř byl lepší na míči a lépe se prosazoval v koncovce a hlavně ze standardních situací. Výsledkem byla třetí branka do naší sítě, kterou hosté vstřelili ve 23 min.
       Druhý poločas pokračoval v bojovné hře s příležitostmi na obou stranách. Bohužel naše příležitosti zůstaly nevyužity a soupeř naopak trestal. Ve 42 min. přidal čtvrtou branku a v 53 min. upravil skóre na konečných 2:5. Vítězství hostů je zasloužené, ale hra našeho mužstva nebyla zas tak špatná, abychom prohráli tak výrazně.

Po 10 odehraných mistrovských zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 9. místě se ziskem 10 bodů a skóre 27:34.

Další zápas hrajeme v neděli 4.11.2018 od 11,10 hod. v Rakovníku. Soupeřem bude TJ TATRAN Rakovník. Odjezd od hřiště TATRANU je v 6:30 hod. Nominaci určí trenér Dušan Pudil.