01.05.2019 19:19

Mistrovský zápas - mladších žáků

Krajský přebor – skupina A

TJ TATRAN Sedlčany „A“   -    Povltavská FA Štěchovice      0 : 3  (0 : 0)

Ve středu 1.5.2019 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v jarní části ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 11,55 hod.   b  Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: Sedlčany - tráva

Sestava:

Brankář:   Jan Jiráček

1,   Jiří Novák Tomáš Hodouš; Petr Pudil Matěj Pešta – Jakub Hodouš; David Barták - Daniel Vondra

2,   Matěj ČernýJan Timofte; Šimon Macháček – Jan Kuthan – Matěj Macháček

Zápas se hrál za dobrého počasí. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a příležitosti ke vstřelení branky byly na obou stranách. Dobře hrály obrany a brankáři předváděli krásné zákroky. Hráči z přemíry snahy blokovali střely a docházelo ke zraněním. Jedním z nich byl Tomáš Hodouš, který zápas nedohrál a odstoupil již v prvním poločase se zraněním zad. Další hráči se po zranění dokázali vrátit na hřiště a zápas dohráli.
       Druhý poločas pokračoval v bojovné hře s příležitostmi na obou stranách. Důraznější hosté dokázali naše útočné akce ubránit anebo střely pochytal brankář hostů. Přes veškerou snahu jsme nedokázali vstřelit branku. Naopak hosté se ve 33 min. ujali vedení po naší chybě v obraně. Druhou branku přidali ve 41 min. a na konečných 0:3 upravili výsledek v 58 min. Našim hráčům štěstí nepřálo a nedokázali jsme vstřelit ani čestnou branku.
       Po 19 odehraných mistrovských zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 8. místě se ziskem 23 bodů a skóre 60:62.

Další jarní mistrovský zápas hrajeme v neděli 5.5.2019 s FK Hořovicko opět na domácím hřišti. Nominace je uvedena na webových stránkách. Sraz v 11,00 hod na hřišti TATRANU