MZ MŽ "A" - MFK Dobříš

23.09.2019 10:28

Krajský přebor – skupina A

TJ TATRAN Sedlčany „A“    -    MFK Dobříš 2 : 1 (1 : 1)

V neděli 22.9.2019 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v podzimní části ročníku 2019 – 2020 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 11,55 hod.           Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště:   TJ TATRAN – tráva
Rozhodčí:   Malý David

Sestava:

Brankář: Patrik Machek

1, Matěj Černý Tomáš Hodouš; Michal Stibor Jan Novotný Petr Moudrý; Jakub Rozvoda Michal Pšenička

2, Petr Pudil Alex Dembélé; Vojtěch Stibor Daniel Vondra Jakub Hodouš; David Barták Matěj Pešta

Střelci branek:  1x D. Barták,  1x J. Hodouš

Zápas se hrál za slunného a dobrého fotbalového počasí. Čtyři hráči ( P. Pudil, M. Pešta, J. Hodouš a A. Dembélé) v předcházejícím zápase vypomáhali starším žákům a zahráli velmi dobře.

Začátek prvního poločasu byl vyrovnaný. Brankové příležitosti se střídali na obou stranách a brankáři drželi čistá konta. Radost z první branky měli hosté až ve 23´, kdy se střelecky prosadil Fiala 0:1. Ještě štěstí, že se našemu mužstvu podařili do poločasu vyrovnat. Ve 26´ Vojtěch Stibor krásně přihrál do brankové příležitosti Davidovi Bartákovi a ten nezaváhal a vyrovnal na 1:1.
        Druhý poločas pokračoval ve vyrovnané hře. Ve 35´využil J. Hodouš nepřehlednou situaci před brankou soupeře a dopravil do sítě odražený míč - 2:1. Naše mužstvo pokračovalo v pravidelném střídání všech hráčů a to se vyplatilo v závěru zápasu, kdy jsme měli více sil a udrželi vítězství na své straně. Příležitostí na vyrovnání anebo navýšení náskoku bylo na obou stranách víc než dost. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost.

Po 7 odehraných MZ jsme v tabulce na 8. místě s 12 body a skóre 30:36.

Další mistrovský zápas hrajeme venku v neděli 29.9.2019 s Č.L.U. Beroun. Začátek zápasu je 11,55 hod. Sraz na hřišti v 7,30 hod. Odjezd autobusem v 7,45 hod. Nominace bude uvedena na webových stránkách.