03.09.2018 10:27

Mistrovský zápas - mladších žáků

Krajský přebor – skupina A

TJ TATRAN Sedlčany „A“   -    FK Říčany             9 : 3    (4 : 1)

V neděli 2.9.2018 sehráli mladší žáci „A“ druhé mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 11,55 hod.      Hrálo se 2 x 30 min.

Rozhodčí: Michal Burian

Sestava:

Brankář :   Jan Jiráček

1,    František Plachý – Tomáš Hodouš; Petr Pudil Matěj Pešta - Jakub Hodouš; David Barták - Daniel Vondra

2,    Matěj Macháček - Jan Novotný; Matěj Černý - Šimon Macháček – Michal Stibor; Jan Timofte

Branky vstřelili3x D. Barták, 2x J. Hodouš, 1x J. Timofte, 1x T. Hodouš, 1x M. Černý,1x D. Vondra

Zápas se hrál na mokrém trávníku, ale bez deště. Naši hráči vstoupili do zápasu velice dobře a kombinační hru s rychlými přihrávkami soupeře přehrávali. Jediné co se v zápase dařilo méně bylo přesné zakončení. Přesto se našim hráčům podařilo vstřelit 4 branky a první poločas vyhrát 4:1.
       Ve druhém poločase se pokračovalo v nátlakové hře. Výsledkem bylo 5 branek v síti soupeře. Branek mohlo být víc, ale ne všechny dobré akce se podařilo zakončit brankou. Hosté se nevzdávali a měli akce, kdy naši obranu přehráli a potom měl brankář J. Jiráček plné ruce práce, aby zabránil vstřelení branky. Přesto se to ve dvou případech nepovedlo a soupeř upravil výsledek na konečných 9:3. Hráči si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.
       Další zápas jsme měli hrát v sobotu s BANÍKEM Švermov. Zápas je přeložen na pozdější termín. Proto další zápas budeme hrát až v neděli 16.9.2018 od 11,55 hod. na domácím hřišti TJ TATRAN Sedlčany proti SK Slaný. Nominaci určí trenér Dušan Pudil.