MZ MŽ "A" . FK PŠOVKA Mělník

13.06.2019 15:52

TJ TATRAN Sedlčany „A“  -   FK PŠOVKA Mělník        2 : 3   (0 : 1)

Ve středu 12.6.2019 sehráli mladší žáci „A“  5. kolo nástavbové části mistrovského utkání v jarní části ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 17,00 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: UMT
Rozhodčí: Lukáš Brož

Sestava:

Brankář:   Ondřej Špánek

1Štěpán Kuba – Alex Hron, Michal StiborMatěj Macháček Petr Moudrý; Antonín Plachý Iva Voháňková

2,  Patrik Machek Petr Nevlida; David Barták Jan Novotný – Alex Dembélé; Jakub Beňo – Matěj Linhart

Střelci branek: 1x M. Stibor 34´, 1x D. Barták 36´

Zápas se hrál za hodně teplého počasí a navíc na umělé trávě. Se stejným soupeřem jsme hráli před necelým měsícem a odjeli jsme s velkou výhrou 15:0. Dalo se očekávat, že naši trenéři dají příležitost i ostatním hráčům mladších žáků. Navíc byl tým doplněn a 3 hráče a 1 hráčku z mladší přípravky „A“. Od začátku to byl zápas vyrovnaný s příležitostmi na obou stranách. Bohužel nepřesná střelba anebo střely doprostřed branky, kde stáli brankáři, branky nepřinášely. Až ve 23´se radovali hosté, když se ujali vedení 1:0. Do poločasu se skóre již nezměnilo.
        Ve druhém poločase ze znovu začalo bojovat a již ve 34´ našel D. Barták krásnou přihrávkou před brankou Michala Stibora a ten pohodlně a s přehledem vyrovnal. Škoda, že v téže min. se naše obrana a brankář dopustili chyby před naší brankou a soupeř se znovu ujal vedení 1:2. Ve 36´ D. Barták kopal roh a to tak šťastně, že si jej brankář srazil sám do vlastní branky. Od této chvíle začal zápas kdo z koho. Příležitosti na obou stranách nebyly proměněny. My jsme nastřelili dvě tyče a jedno břevno, přesto jsme neměli štěstí na vstřelení branky. Toho využil soupeř a v posledních vteřinách utkání vstřelil vítěznou a rozhodující branku. Bylo to bojované utkání a všichni hráči si zaslouží pochvalu.

Poslední mistrovský zápas v nástavbové části hrajeme v sobotu 15.6.2019 na hřišti v Kutné Hoře od 11,55 hod. Soupeřem bude SPARTA Kutná Hora. Bude to zápas o první místo v nástavbové části soutěže. Nominace a místo srazu bude uvedeno na webových stránkách.