16.10.2018 13:39

Mistrovský zápas - mladších žáků

Krajský přebor – skupina A

TJ TATRAN Sedlčany „A“    -    Č.L.U. Beroun         0 : 4    (0 : 1)

V neděli 14.10.2018 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 11,55 hod. Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: TJ TATRAN Sedlčany

Rozhodčí: Jan Stehlík

Sestava:

Brankář:  Jan Jiráček

1,   František Plachý – Tomáš Hodouš; Petr Pudil - Šimon Macháček - Jakub Hodouš; Matěj Pešta -Daniel Vondra

2,   David Barták - Matěj Černý, Jan Kuthan - Jan Timofte

Zápas se hrál za dobrého počasí. Vedoucí celek tabulky se předvedl dobrou hrou. Naši hráči se však nezalekli a statečně bojovali ze všech sil. Příležitosti na obou stranách zachránili obrany nebo brankáři. Přesto se hostům podařilo ve 24 min. vstřelit vedoucí branku. Do konce prvního poločasu pokračovala vyrovnaná hra, ale branka již nepadla.
     Druhý poločas pokračoval v bojovné hře s příležitostmi na obou stranách. V závěru zápasu měl větší fotbalové štěstí soupeř. Nejdříve v 51 min. vstřelili druhou branku, v 56 min. třetí a v poslední min. zápasu čtvrtou. Za předvedený výkon jsme si takové množství branek nezasloužili a chlapcům patří poděkování za předvedený výkon.
     Po 8 odehraných zápasech jsou mladší žáci „A“ v tabulce na 9. místě se ziskem 9 bodů a skóre 25:29.

Další zápas hrajeme v sobotu 20.10.2018 od 11,40 hod. ve Štěchovicích na hřišti FK. Soupeřem bude Povltavská FA. Odjezd od hřiště TATRANU je v 8:15 hod. Nominaci určí trenér Dušan Pudil.