27.08.2018 09:54

Mistrovský zápas - mladších žáků

Krajský přebor – skupina A

MFK Dobříš   -   TJ TATRAN Sedlčany „A“          4 : 2     (1 : 0)

V neděli 25.8.2018 sehráli mladší žáci „A“ první mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 11,55 hod.   Hrálo se 2 x 30 min.

Rozhodčí: Roman Jarolímek

Sestava:

Brankář:  Jan Jiráček

1 Petr Pudil Tomáš Hodouš; Michal Stibor Matěj Pešta - Šimon Macháček; David Barták - Daniel Vondra

2,  František Plachý - Matěj Macháček; Jakub Hodouš - Jan Novotný – Matěj Černý

Branky vstřelili46 min. David Barták, 56 min. Daniel Vondra

Zápas se hrál za dobrého, místy i slunečného počasí. V prvním poločase se hrál vyrovnaný kombinační fotbal na obou stranách. Brankové příležitosti zůstávaly nevyužity až do 22 min. , kdy domácí vstřelili první a jedinou branku v prvním poločase.
      Ve druhém poločase se pokračovalo ve vyrovnané hře. Bohužel domácí využili ve 41 a 43 min. dvě naše chyby v obraně a upravili stav utkání na 3:0. Ve 46 min. snížil D. Barták po pěkné kombinační akci na 3:1. Domácí nám opět odskočili ve 49 min na rozdíl tří branek – 4:1. Našemu mužstvu se podařilo do konce zápasu pouze snížit. Branku vstřelil v 56 min. D. Vondra.Naše mužstvo si nestačilo odpočinout od náročného soustředění a proto je výsledek uspokojivý.
      Další zápas hrajeme v neděli 2.9.2018 od 11,55 hod. na domácím hřišti TJ TATRAN Sedlčany proti FK Říčany. Nominaci určí trenér Dušan Pudil.