Druhé kolo nadstavby jarní části Krajského přeboru st. Žáků A

22.06.2022 13:41

Zdravím všechny,

tak a máme tu poslední naše mistrovské utkání ve starších žákách. V něděli 19.6.2022 jsme odehráli druhé kolo nadstavbové části s týmem FK Brandýs - Boleslav. V prvním kolem jsme doma vyhráli po vyrovnaném utkání 1:0, a věděli jsme, že venku to bude ještě težší.

Co se týče počasí, tak jsme odehráli nejtěžší zápas, protože bylo veliké vedro. Co se týče výkonu v tomto utkání a herního projevu, tak musím říci, že to bylo z naší strany dobře odehrané utkání. Všichni makali i za takového počasí na maximum. První poločas jsme vedli od 30´, kde po krásné kombinaci od obrany, přes zálohu, kde si kluci rychle narazili a M. Pešta krásně zatáhl míč a přihrál do odkryté brány, kde se střelecky prosadil O.Ballon.

Druhý poločas se stupňoval náš tlak a chtěli jsme odskočit soupeři o další branku. To se nám v 62´ povedlo, kde se střelecky prosadil T. Hodouš, po pěkné akci a další branku jsme přidali v 69´, kde vstřelil poslední naší branku O. Špánek. Soupeř pouze v poslední minutě uktání snížil na konečných 3:1 pro náš tým.

Musím zde všechny pochválit za předvedený výkon a herní projev. Dále bych dnes chtěl poděkovat dvěma hráčům kvůli tomu, že nejenže v tomto počasí odehráli celý zápas za naše A mužstvo, ale v odpoledních hodinách dobrovolně jeli odehrát uktání za naše B mužstvo, kde bylo ještě větší horko, a i zde odehráli skoro celé utkání.

Jinak mi dovolte zde zhodnotit celou jarní část. Musím zde poděkovat naprosto všem a musím říci, že se zápas od zápasu zlepšujeme a odehráli jsme spousty vyrovnaných utkání. Je stále co zlepšovat a zdokonalovat, ale to vše víme a budeme na tom dále pracovat.

Jedna veliká etapa života je za námi a před námi jsou další nové výzvy a přechod do ml. dorostu. Celý náš realizační tým by byl moc rád, aby všichni jste pokračovali dál a pořád na sobě makali, nejen na trénincích, ale i doma. Budeme potřebovat větší fyzičku a důraz. To vše začneme ladit již na našem letním soustředění a zde by bylo potřeba, aby jelo co nejvíce hráčů.

Sledujte web, budeme tam stále doplňovat novinky.