Poslední MZ - SOKOL Daleké Dušníky

Mistrovský zápas o přeborníka OP starších přípravek

SOKOL Daleké Dušníky  -  TJ TATRAN Sedlčany       4 : 9       (1:3, 3:2, 0:4)

V sobotu 17.6.2017 sehrála starší přípravka poslední mistrovské utkání v ročníku 2016 – 2017 o přeborníka starších přípravek okresu Příbram.

Začátek utkání : 15,30 hod.    Hrálo se 3 x 20 min.

3, Matěj Macháček - Patrik Machek, Antonín Plachý

Branky vstřelili: 3x D. Barták, 1x J. Hodouš, 1x Š. Macháček, 1x J. Kuthan, 1x J. Hodouš,
1x P. Pudil, 1x M. Černý

Penalty po zápase: 11 : 8

Naše mužstvo nastoupilo v rozšířené sestavě a bylo to znát na herním projevu. Naopak domácí nastoupili s tím nejlepším co mají i když s menším počtem hráčů, ale silné sestavě a nechtěli poslední utkání doma prohrát. První třetina se nám ještě povedla a dokázali jsme ji vyhrát 3:1. Ve druhé se zlepšili domácí a dokázali ji vyhrát 3:2. Naši hráči trochu soupeře podcenili a na špatný výsledek bylo zaděláno. O přestávce prospěla hráčům domluva a zeštíhlení sestavy což nakoplo naše mužstvo k lepšímu výkonu a během 12 min. vstřelilo 3 branky a zápas byl rozhodnut. Ve zbývajících minutách si zahráli všichni hráči a dokázali přidat ještě jednu branku a s přehledem vyhráli 9:4. Mužstvo je nutné pochválit za zodpovědný výkon a pohledný fotbal. Během zápasu se podařilo i několik krásných kombinací, na které bylo radost se dívat.
          Závěrečné penalty, to už byla exhibiční oslava závěru soutěže. Za domácí kopali všechny děti co byli na hřišti a za Sedlčany i nejmladší Macháček - Pepa. To bylo dětské radosti.
         V sobotu 24.6.2017 sehrajeme poslední turnaj o „Pohár nadějí“ v Kovářově. Nominovaní jsou hráči ročník 2007 a ml. Začátek turnaje je v 9,30 hod. Odjezd autobusem od kina je v 8,00 hod. Od neděle 25.6.17 začínají fotbalové prázdniny.