TJ TATRAN SEDLČANY - SK SPARTAK Příbram 1/2

20.11.2019 22:29

Krajský přebor – skupina A

TJ  TATRAN SEDLČANY – SK SPARTAK Příbram    7 : 0    (2 : 0)

V neděli  17.11.2019 sehráli mladší žáci „A“ patnácté mistrovské utkání v podzimní části ročníku 2019 – 2020 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání :  11,55 hod.             Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště:  TJ TATRAN SEDLČANY – tráva
Rozhodčí: Petr Burian

Sestava:

Brankář:  Patrik Machek

1,   Petr Pudil, Daniel Vondra, Jakub Hodouš, David Barták, Alexis Dembelé, Matěj Pešta, Michal Stibor

2,  Matěj Černý, Matěj Macháček, Jan Novotný, Petr Moudrý, Vojtěch Stibor, Jakub Rozvoda, Ondřej Špánek, Michal Pšenička

Střelci branek: 3x David Barták, 2x Daniel Vondra, 1x Matěj Pešta, 1x Michal Stibor

Tak, a je to tady!!!! Poslední zápas podzimní části mladších žáků A. Dnešní utkání jsme odehráli téměř v kompletní sestavě, kromě zraněného T. Hodouše. Starší žáci tento duel zakončili remízou. My jsme však pevně věřili, že tuto sezónu zakončíme vítězně. :-)

První minuty tohoto dnešního klání napověděly, že tento zápas bude velmi vyrovnaný, jak tomu je i nyní v tabulce, kde jsme se soupeřem těsně pod sebou. Šance byly na obou stranách v nemalém počtu. Na týmech bylo vidět, že nikdo nechce v posledním utkání udělat nějaké zbytečné chyby. Oba týmy hráli koncentrovaně a velmi ukázněně. Naštěstí v 15´ otevřel skóre tohoto zápasu M. Pešta po pěkné přechodné akci. O chvíli později, přesněji v 21´ ho následoval a střelecky se prosadil i D. Barták. Další zásah se povedl ve 23´, kdy se po krásné kombinaci prosadil i M. Stibor, ale bohužel tento gól se mu nezapočítá, jelikož rozhodčí neuznal z důvodu hraničního offsidu. Tímto skončil velmi zajímavý první poločas, plný pěkných šancí a zákroků gólmanů. Stav utkání 2:0.

Pokračování v 2. části článku........1/2....