Souhrn několika posledních zápasů

28.05.2022 21:41

Zdravím všechny,

po delší odmlce se dnes pokusím shrnout několik posledních zápasů.

Vše začalo datumem 10.4.2022, kde jsme odehráli utkání s týmem TJ Slovan Velvary. Tento zápas jsme s přehledem ovládli a zaslouženě jsme vyhráli 10:0. Tímto utkáním jsme totiž nastartovali naší vítěznou šňůru, kde se nám podařilo vyhrát celkem šestkrát a tím pádem jsme si připsali velmi důležitých 18. bodů.

Následovalo vítězství na SK Spartak Příbram 24.4.2022, kde bylo velmi důležité utkání, proti kvalitnímu soupeři a kde navzdory počasí jsme vyhráli 3:1.

Další podařený zápas byl ze dne 1.5.2022, kde jsme doma s přehledem porazili tým FK Čechie Kralupy 8:0.

O týden později tedy 18.5.2022, jsme opět doma odehráli další zápas proti týmu SK Rakovník, který je v tabulce na 5.místě a zde jsme hráli velmi pěkný fotbal a zaslouženě jsme vyhráli 3:1.

Dne 22.5.2022 jsme si vyrazili změřit síly s týmem Fotbalový klub Králův Dvůr, kde jsme předvedli opět velmi dobrý výkon a hladce jsme zde vyhráli 9:0.

Poslední výhra v řadě byla, kdy jsme ve středu doma hostili tým Fotbal Zákolany a zde se malinko pozastavím. Výsledek zápasu je velmi pěkný 10:1, ale co nebylo tento den dobré byl v prvním poločase výkon. Nechali jsme se pohltit hrou soupeře, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. Nakopávané míče, spoustu chyb v rozehrávkách, kombinace minimální a z pohledu pěkného fotbalu hodně daleko. Kluci to však věděli a druhý poločas bylo vše o dost lepší, ale oproti výkonům z předchozích zápasů to nebylo prostě ono. Výhra však zasloužená, ale těch neproměněných šancí a hlavně 14 offsidů.

Poslední utkání jsme odehráli dnes, čili 28.5.2022 s týmem SK Psáry. Tento tým disponuje velmi kvalitními hráči a několika, kteří hráli v týmu SK Slavia Praha a Bohemians. Věděli jsme, že toto bude velmi těžký zápas, to se také potvrdilo. Zde musím oproti předchozímu utkání všechny hráče velice pochválit za předvedený výkon a bojovnost. Utkání se odehrálo ve velkém tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Šancí na vstřelení gólu však bylo, jak šafránu. Poločas skončil 0:0 a byl odrazem hry, kde to bylo neskutečně vyrovnané utkání. Druhý poločas se nám podařilo jít do vedení a byli jsme lepší. Jenže během asi 10 minut se soupeři povedlo vyrovnat. Nic nám nevycházelo, přestali jsme úplně hrát a to vedlo k tomu, že se soupeři povedlo vstřelit ještě dvě branky a zde jsme tedy prohráli 3:1.

Kluci jen tak dál, ale pozor, je stále co zlepšovat.