MZ v Milíně

20.04.2015 20:12

Mistrovský zápas  OP mladších přípravek

TJ LIGMET Milín  „A“  -  TJ  TATRAN Sedlčany    0 : 7   (0:3, 0:3, 0:1)

V sobotu 18.4.2015 sehrála přípravka „B“ páté mistrovské utkání v nadstavbové části.
Začátek utkání :  13,00 hod.             Hrálo se 3 x 16 min.

Penalty po zápase:   5 : 5

Zápas se hrál za chladného počasí a naštěstí bez deště. Obě mužstva byla vyrovnaná a dlouho byl stav nerozhodný 0:0. Našemu mužstvu se podařilo vstřelit první branku a od té doby začalo domácí přehrávat. Potom jsme přidali ještě dvě branky a první třetina skončila 0:3. To se podařilo i ve druhé třetině a poslední byla bohatá na brankové příležitosti na obou stranách, ale bohužel byla vstřelena pouze jedna branka a to naštěstí do sítě soupeře.
Střelecky se prosadila druhá čtyřka, která dala 6 branek. První čtyřka zase dobře bránila a nepustila silnou čtyřku soupeře ke vstřelení branky. Brankář Jan Jiráček vychytal poprvé čisté konto a dobře rozehrával míče nohou. Celé mužstva se snažilo o kolektivní hru a nechyběly hezké přihrávky. Zápas to byl na dobré úrovni a určitě nejlepší, který jsme sehráli v nadstavbové části.
Další mistrovský zápas se hraje v sobotu 25.4.2015 v Sedlčanech na hřišti Taverny.  Soupeřem bude mužstvo TJ LIGMET Milín „B“. Čas zahájení utkání bude upřesněn na tréninku.