MZ MŽ "B" - SK Nový Knín

03.09.2018 10:22

Mistrovský zápas o přeborníka OP mladších žáků

SK Nový Knín - TJ TATRAN Sedlčany „B“      3 : 5    (1 : 3)

V neděli 2.9.2018 sehráli mladší žáci „B“ druhé mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram.

Začátek utkání : 10,00 hod.     Hrálo se 2 x 30 min.

Rozhodčí: zajistili domácí

Sestava:

Brankář:  Filip Fajfrlík

1 Matěj Macháček – Patrik Machek; Ladislav SkalickýŠimon Macháček - Petr Moudrý;  Antonín Plachý - Daniel

Vondra

2,  Ondřej ŠpánekŠtěpán Kuba; František Hrdlička – Jan Timofte – Jan Jelínek

Branky vstřelili2x D. Vondra, 1x J. Timofte, 1x L. Skalický, 1x O. Špánek

Penalty po zápase: vyhráli hosté

Hrálo se po nočním dešti. Naši hráči začali velmi aktivně ale nemohli vstřelit branku. Vše nahradili ve druhé části prvního poločasu, když branky vstřelili ve 14 min. D. Vondra, ve 24 min. J. Timofte a ve 28 min L. Skalický. Domácí vstřelili pouze jednu branku a tak skóre bylo po prvním poločase 1:3 pro TATRAN.

Druhý poločas byl vyrovnanější. Našim hráčům se podařilo vstřelit dvě branky. Ve 34 min opět D. Vondra a ve 44 min O. Špánek. Domácí se také snažili a zápas nakonec skončil 3:5 pro TATRAN. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost. Důležité je, že se jim podařilo opět vyhrát a tím mají dobrý vstup do nové soutěže.

Další zápas hrají hráči na domácím v sobotu 8.9.2018 od 10 hod. Soupeř přijede z Dobříše. Sraz nominovaných hráčů je v 9,15 hod na hřišti Městského stadiónu TAVERNY. Nominaci upřesní trenéři.