MZ MŽ "A" - SK Roztoky

11.10.2019 17:02

Krajský přebor – skupina A

TJ  TATRAN  Sedlčany  „A“  -  SK  Roztoky         12 : 0    (5 : 0)

V  neděli 6.10.2019 sehráli mladší žáci „A“ další mistrovské utkání v podzimní části ročníku 2019 – 2020 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 11,55 hod.            Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště:  TJ TATRAN Sedlčany – tráva
Rozhodčí:  Michal Palek

Sestava:

Brankář:  Patrik Machek, Michal Pšenička (druhý poločas)

1 Alex Dembélé – Petr Pudil; Matěj Pešta David Barták Jakub Hodouš; Daniel Vondra Tomáš Hodouš

2,  Vojtěch Stibor Michal Stibor; Matěj Černý Petr Moudrý – Jakub Rozvoda; Matěj Macháček Jan Novotný –

Ondřej Špánek

Střelci branek:  3x M. Pešta, 3x D. Vondra, 3x J. Novotný, 2x T. Hodouš, 1x D. Barták

Dnešní zápas se hrál v klasickém podzimním počasí. Po ránu již pěkná zima, občas nějaké ty přeháňky a někdy ještě troška toho sluníčka. To prostě k podzimu patří. Do dnešního zápasu nastoupila celá naše sestava, dokonce i druhý brankář.
        Hned od samého začátku zápasu bylo vidět, že tento zápas nebude patřit k těm nejtěžším. Soupeře jsme přehrávali, jak technicky, tak rychlostně. První gól do sítě hostů dal již v 7´ Jan Novotný a tím rozjel naší střeleckou podívanou. Do poločasu jsme přidali ještě 4 branky a to konkrétně v 10´a 12´se prosadil M. Pešta a ve 12´a 15´se trefil D. Vondra. Do přestávky jsme si vytvořili náskok 5:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první, kde jsme neustále obléhali branku soupeře.. Velká změna se přeci jen stala, kdy ve druhém poločase do branky nastoupil M. Pšenička ke svému prvnímu utkání v životě, na postu brankáře. A musím konstatovat, že nakonec vychytal i čisté konto. Branky padaly v hojném počtu, kdy ve druhém poločase otevřel střelnici M. Pešta a ve 41´pečetil svůj hatrrick v tomto zápase. Ve 32´a tudíž další střelec třech gólů se prosadil D. Vondra. Další branku přidal ve 41´ D. Barták, a jako by těch střelců tří gólů nebylo málo, tak se k nim přidal i J. Novotný, který vstřelil branky ve 47´a 48´. Poslední náš střelec branek T. Hodouš se se svými trefami v 52´a 53´urputně rval, aby patřil k dalším střelcům hattricku a všichni jsme mu to přáli, jen odněkud z tribuny bylo zřetelným hlasem slyšet „Tome to už stačí !!!!!“.

Konečný výsledek 12 : 0 a zisk tří bodů náš tým posunul v tabulce na 9. místo se ziskem 15 bodů a skóre 46 : 42.
         Pochvalu si za dnešní výkon zaslouží všichni hráči. Musíme pochválit i soupeře, protože za rozhodnutého stavu nepřestal hrát a bojovat!

Další mistrovský zápas hrajeme venku v sobotu 12.10.2019 s SK RAPID Psáry. Začátek zápasu je 11,10 hod. Sraz na hřišti v 7,45 hod. Odjezd autobusem v 8,00 hod. Nominace bude uvedena na webových stránkách.