MZ MŽ "A" - SK Rakovník

23.10.2019 20:32

Krajský přebor – skupina A

TJ  TATRAN SEDLČANY – SK RAKOVNÍK    7 : 3    (3 : 1)

V neděli  20.10.2019 sehráli mladší žáci „A“ jedenácté mistrovské utkání v podzimní části ročníku 2019 – 2020 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání :  11,55 hod.             Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště:  TJ TATRAN SEDLČANY – tráva
Rozhodčí: Milan Slepička

Sestava:

Brankář:  Patrik Machek, Michal Pšenička

1,   Petr Pudil, Tomáš Hodouš, Daniel Vondra, Jakub Hodouš, David Barták, Alexis Dembelé, Matěj Pešta

2,  Matěj Černý, Matěj Macháček, Jan Novotný, Petr Moudrý, Vojtěch Stibor, Jakub Rozvoda, Michal Stibor, Ondřej Špánek

Střelci branek: 2x Daniel Vondra, 2x David Barták, 1x Matěj Pešta, 1x Ondřej Špánek, 1x Jakub Rozvoda

Dnešní zápas se odehrál za krásného slunného počasí, jako tomu bylo i minulý zápas doma.  Začátek dnešního zápasu byl takový uchvátaný s chybami na obou stranách a hra se tak přelévala z jedné strany na druhou. Šance byly na obou stranách. Postupem času jsme však soupeře přehrávali, jak technicky, tak rychlostně. Náš nápor sílil a ve 21´ otevřel skóre tohoto zápasu D. Vondra. O dvě minuty později navýšil náš náskok O. Špánek a vedli jsme 2:0. Bohužel ve 26´ soupeř snížil na 2:1. Těsně před poločasem se střelecky zapsal J. Rozvoda, a tak jsme první půli vedli 3:1.

Druhý poločas jsme začali aktivně a hned v úvodu jsme si vytvořili velký tlak na soupeře. Ve 33´ navýšil na 4:1 M. Pešta a o 3 minuty později ho napodobil D. Barták a najednou jsme vedli již 5:1. Vypadalo to, že je po zápase, ale najednou po nepřesných přihrávkách jsme dostali dvě rychlé branky a vzápětí to bylo 5:3. Naštěstí se to na psychice našich hráčů negativně neprojevilo, ba naopak, náš tlak stále sílil a nakonec jsme přidali ještě dvě branky. V 51´ D. Vondra a v 60´ D. Barták. Konečný výsledek 7 : 3 náš tým nechal stále na 9. místě v tabulce. Dnešní den byl pro naše žáky mimořádně úspěšný, protože jak starší, tak i my jsme dokázali doma zvítězit.

Další mistrovský zápas hrajeme venku v sobotu 26.10.2019 proti TJ Baník Švermov.

Nominace bude uvedena na webových stránkách.