MZ doma s Rožmitálem

17.05.2015 20:56

Čtvrtfinále  OP mladších přípravek

TJ  TATRAN Sedlčany -  TJ  SPARTAK Rožmitál pod. Tř.  -    11 : 10   (5:2, 2:4, 4:4)

V sobotu 16.5.2015 sehrála přípravka „B“ druhé utkání ve čtvrfinálovém play off..
Začátek utkání :  10,30 hod.             Hrálo se 3 x 16 min.

Penalty po zápase:   7 : 6

Naši hráči nastoupili do utkání ospale a již při prvním střídání prohrávali 0:1. Dále se hra mužstva začala zlepšovat. Zvláště druhá čtyřka srdnatě bojovala a výsledkem byly čtyři góly v síti soupeře. Pátou branku přidal Sobotka a třetina skončila 5:2 pro naše mužstvo.
Ve druhé části se soupeř zlepšil a začal střílet branky. Než se naši hráči nadáli bylo vyrovnáno. Naštěstí v závěru třetiny vstřelili branky T. Hodouš a Ballon a opět dostali zápas do vedení našeho mužstva.
I třetí část byla dramatická a obě mužstva se přetahovala o vedení. Lépe začali hosté, kteří se dokonce ujali vedení o 2 branky. V křečovitém závěru se našemu mužstvu podařilo vyrovnat (Barták, Sobotka) a v úplném závěru vstřelit vítěznou branku o kterou se postaral Petr Pudil.
Tímto zápasem skončil dvojzápas čtvrtfinále, ve kterém TATRAN ani jednou neprohrál. Dále budou následovat semifinálové zápasy.
Naše mužstvo bude hrát mistrovský zápas s vítězem SK Březnice 1918 - Podlesí  na jeho hřišti. Utkání se bude hrát 23.5. anebo 24.5.2015. Přesný termín  a čas určí domácí tým. Tyto údaje budou upřesněny na web. stránkách a na tréninku.