MŽ "A" - SPARTA Kutná Hora

16.06.2019 10:28

Krajský přebor – nástavba 6. kolo

SPARTA Kutná Hora   -   TJ TATRAN Sedlčany „A“        5 : 1     (2 : 0)

V sobotu 15.6.2019 sehráli mladší žáci „A“ poslední kolo nástavbové části mistrovského utkání v jarní části ročníku 2018 – 2019 o přeborníka Středočeského kraje.

Začátek utkání : 12,00 hod.     Hrálo se 2 x 30 min.

Hřiště: travnaté

Sestava:

Brankář:    Jan Jiráček

1Matěj Černý Tomáš Hodouš; Šimon Macháček – Matěj Pešta Jakub Hodouš; David Barták Daniel Vondra

2,  Jan Novotný – Jakub Rozvoda - Matěj Macháček Alex Dembélé

Střelci branek: 1x J. Hodouš 43´

Zápas se hrál za horkého až tropického počasí. Se stejným soupeřem jsme již hráli před měsícem a vyhráli jsme 3:1. Začátek zápasu se nám nepovedl. Již ve 2´ si soupeř vytvořil první větší šanci, kterou dokázal proměnit ve vedoucí branku. Ve 12´ kopali penaltu, ale naštěstí střela šla vedle branky. Naše snaha o vyrovnání nepřinášela úspěch. Chlapci se snažili, bojovali, ale tentokrát chyběla přesnost v přihrávkách a zakončení. Navíc jsme ve 20´ obdrželi druhou branku a domácí se ujali vedení 2:0. Do konce poločasu se skóre již nezměnilo i když příležitosti byly.
       Druhý poločas byl stejný jako první. Ve 43´ vykřesal jiskřičku naděje J. Hodouš, když se ve

43´trefil do opuštěné branky a snížil na 2:1. Domácí na nic nečekali a ve 45´ zvýšili na 3:1. Ve 47´ kopalo penaltu naše mužstvo, ale brankář Jiráček napodobil domácího brankáře a střílel také vedle. Tímto se potvrdilo, že toto utkání je pro nás smolné a nepovedené. Závěr zápasu patřil domácím a dvěma brankami v 53´a 59´ upravili konečný výsledek na 5:1. Přes porážku hráči zaslouží pochvalu, protože se hrálo za těžko dýchatelných podmínek a ve velkém horku.

Tímto zápasem pro nás mistrovská sezona skončila. Ve Středu zápas hráči proti rodičům od 17:00 na TAVERNÁCH.  V sobotu 22.6.2019 ještě odehrajeme fotbalový turnaj o „Pohár Nadějí“ v Kovářově. Turnaj je pro hráče U 12 (chlapci narození po 1.1.2007). Nominace hráčů a čas odjezdu bude uvedeno na web. stránkách.