13.10.2013 Okresní přebor: Kvalifikační turnaj

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - TURNAJ 1 (Milín, neděle 13.10.2013)

Zápas: 1x17 minut

 

Vítěz turnaje má právo navštívit jedno prvoligové fotbalové utkání v Praze (Dukla, Slavia, Sparta, Bohemians 1905) v počtu 15 dětí + 5 dospělých dle vlastního výběru. Ne však později než 31.12.2013.

 

Rozlosování:

skupina A: TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, Spartak Rožmitál, TJ Litavan Bohutín

skupina B: TJ Ligmet Milín, MFK Dobříš, Kovohutě Příbram, TJ Tatran Sedlčany

 

Sestava:

Brankář: Bartáková

1. lajna: Pudil P., Macháček Š., Kindlmann, Barták

2. lajna: Jiráček, Černý, Pudil J., Počárovský

 

Skupina B - výsledky

termín: domácí: hosté: skóre: střelci:
13.10.2013 TJ Tatran Sedlčany Kovohutě Příbram 1:5 Barták
13.10.2013 TJ Tatran Sedlčany TJ Ligmet Milín 4:0 2x Kindlmann, 2x Jiráček
13.10.2013 TJ Tatran Sedlčany MFK Dobříš 0:2  

 

 

Výsledky skupiny A, B:

Skupina A
pořadí: tým: skóre: body:
1. Spartak Rožmitál 14:8 9
2. TJ Sokol Nová Ves pod Pleší 11:6 7
3. TJ Litavan Bohutín 4:15 1

 

Skupina B
pořadí: tým: skóre: body:
1. Kovohutě Příbram              16:3 9
2. MFK Dobříš 9:6 6
3. TJ Tatran Sedlčany 5:7 3
4. TJ Ligmet Milín 2:16 0

 

 

Semifinálová utkání:

  domácí: hosté: skóre: střelci:
o 5. - 7. místo (3A - 4B) TJ Litavan Botutín TJ Ligmet Milín 7:1  
  TJ Ligmet Milín TJ Tatran Sedlčany 0:4 2x Kindlmann, vlastní, Barták
semifinále (1A - 2B) Spartak Rožmitál MFK Dobříš 2:3  
semifinále (1B - 2A) Kovohutě Příbram TJ Sokol Nová Ves pod Pleší 5:2  

 

 

Finálová utkání:

  domácí: hosté: skóre: střelci:
o 5. místo (vítěz 3A/4B - 3B) TJ Litavan Bohutín TJ Tatran Sedlčany 2:3 2x Kindlmann, Počárovský
o 3. místo Spartak Rožmitál                  TJ Sokol Nová Ves pod Pleší 6:1  
finále Kovohutě Příbram MFK Dobříš 1:4  

 

 

Konečné pořadí turnaje:

1. místo: MFK Dobříš

2. místo: Kovohutě Příbram

3. místo: Spartak Rožmitál

4. místo: TJ Sokol Nová Ves pod Pleší

5. místo: TJ Tatran Sedlčany

6. místo: TJ Litavan Bohutín

7. místo: TJ Ligmet Milín