Novinky

SK SLANÝ - TJ TATRAN SEDLČANY

05.09.2020 20:34
SK SLANÝ - TJ TATRAN SEDLČANY   Je za námi další mistrovské utkání tohoto podzimního kola. Jak se nám tento zápas povedl se dočtete viz odkaz níže. Zdravíme všechny Dušan, Michal   SK-SLANÝ---TJ-TATRAN-SEDLČANY.pdf (174,4 kB)

Změna mobilní aplikace

04.09.2020 17:49
Mobilní aplikace   Zdravím všechny, po menším testování, kdy jsme zcela změnili vzhled našich stránek, se mi nedařilo doladit design mobilní aplikace, kde se různě samo měnilo pozadí a obzváště na zařízeních Iphone.  Proto jsem dnes nasadil novou mobilní aplikaci, kde by se již toto nemělo stávat. Prosím o zpětnou vazbu, zda se mobilní aplikace líbí, či nikoliv.  Opět jsem umísti hlasování, viz hlavní stránka dole.    Hezký den všem S pozdravem Michal

Nominace na Sobotu 5.9.2020 Slaný

04.09.2020 07:46
Ahoj kluci jak jsem řekl na tréninku jedeme do Slaného  všichni. Sobota  5.9.2020   odjezd 7:30    sraz 7:15    autobus nečeká hráči: Macháček Š+M,Plachý A,Timofte J, Kuba Š, Mrázková J,Pudil P, Barták D, Černý M, Pešta M, Hodouš T+ J, Rozvoda J, Dembélé A, Stibor M, Novotný J, Machek P, Špánek O,      Nezapomeňte na formulář : Prohlášení o zdravotním stavu hráče děkuji S pozdravem Dušan

1.Mistrák Vestec doma prohra 1:3

01.09.2020 19:00
Dorý dne 30.8.2020 jsme odedáli 1. mistrovský zápas proti TJ Viktoria Vestec : sestava:  brankář : Patrik Machek, obrana: Plachý František,Macháček Matěj,Novák Jiří,Plachý Antonín, záloha : Pudil Petr,Pešta Matěj,Dembélé Alexis,Timofte Jan útok : Barták David, Macháček Šimon náhradníci: Kuba Štěpán,Špánek Ondra,Moudrý Petr,Novotný Jan,Matoušek Antonín,Mrázková Johana úvod byl opatrný a soupeř měl lehce navrh, ve 24 minutě kopal tresný kop z cca 25 metrů a střelou pod břevno dal uvodní gól do naší sítě. Ve 30  .minutě již bylo vyrovnáno kdy přihrávkou Alexe na Petra Moudrého, který...